Bach Art Gallery on paik, kus kohtuvad omavahel uus ja vana, klassikaline ja kaasaegne kunst. Igal galeriis välja pandud teosel on oma lugu, mida me teiega jagame. Galerii visiooniks on olla rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud Eesti graafika müüja.
Galeriis on esindatud Aino Bachi looming erinevates graafika tehnikates: akvatinta, ofort, kuivnõel, monotüüpia jt. Lisaks on eksponeeritud kunstnike ja galerii asutajate Helen Tago ning Kaija Kesa graafilised teosed. Valikusse on ka teiste Eesti kunstnike töid.
Korraldame erinevaid kunstiga seotud sündmuseid ja anname kunstnikele võimaluse oma loomingut publikule esitleda. Koostöös graafika.ee stuudioga toimuvad kursused ja töötoad, mis on peamiselt keskendunud tänapäevaste ja kaasajastatud graafiliste tehnikate õpetamisele.

Galerii on oma nime saanud tuntud Eesti kunstniku Aino Bachi järgi. Pallase kunsti-koolis alguses Nikolai Triigi ja hiljem Addo Vabbe juures õppinud Aino Bach (1901-1980) viljeles põhiliselt graafikat, monotüüpiat ja oli sügavtrüki meister.
Tema maalilised, tihti lausa poeetilised tööd sobivad suurepäraselt tänapäeva ja on eeskujuks paljudele graafikutele. Vaadates vanemat ning uuemat kunsti koos, saame suurema elamuse.

Seega on galerii nime valik meiepoolne austusavaldus ning tunnustus Aino Bachi elutööle.

Bach Art Gallery